Úvod
Dotaz
Objednávka
Kontakt

OBCHODNÍ PODMÍNKY

tp info

Reklamace:na prodané zboží a poskytované služby provádí firma Reno – Tech.cz, s.r.o. vyřízení reklamací dle platných předpisů Občanského a Obchodního zákoníků. Obvyklá doba k vyřízení reklamací je 30 dní od data zápisu. Ze strany zákazníka je k danému obchodnímu případu povinnost doložit některé z relevantních dokladů (daňový doklad, záruční list, zakázkový list, atd.).
Dobropis:firma Reno – Tech.cz, s.r.o. může v některých obchodních případech dobropisovat zboží nebo služby, které nebyly částečně nebo zcela provedeny. Na vyřízení dobropisu má firma 30 dní od data změn konkrétního obchodního případu (vrácení zboží zákazníkem, neposkytnutí služeb v dohodnuté kvalitě, atd.).
Vyhotovení zakázek:
zakázky je nutno vyzvedávat v dohodnutém termínu, po něm bude zákazníkovi účtován smluvní poplatek za úschovu
zakázky je nutno vyzvednout do max. 15 dní od sdělení vyhotovení zákaznikovi, po tomto termínu si vyhotovitel uplaťňuje právo nabídnout zakázkové věci ke komisnímu prodeji.
zakázku si musí zákazník prohlédnout při jejím vyzvednutí a vyjádřit se k jejímu stavu, jelikož na pozdější reklamace nelze brát zřetel
firma Reno – Tech.cz, s.r.o. neručí při renovaci starých a značně poškozených věcí za úspěšný konečný výsledek a riziko této práce nese v plné míře zákazník

Dokumenty ke stažení

Obchodní podmínky VOP 857kB | PDF | 27.6.2017

 
 
 
 
quality-tools.cz
piskovacky.cz
bio-kamna.cz